استریوتکسیک موش صحرایی

Rat Lab Standard Stereotaxic Instrument

استریوتکسیک استاندارد موش صحرایی

این استریوتکسیک قدمتی 50 ساله دارد. چارچوب ‘U’ شکل آن ثبات و سازگاری بی نظیری را پدید می آورد. پیچ های سه جهته  خاص آن امکان حرکتی ملایم و استوار بوجود آورده و موقعیت یابی سریع را مقدور می سازد. این دستگاه به صورت استاندارد شامل سه محور 100 میکرونی، یک بازوی چپ، آداپتور موش صحرایی، میله های گوش °18 و گیره نگهدارنده پروب است. مدل های دو بازو، فوق دقیق، دیجیتال و موتوریزه آن نیز موجود است.

Ultra Precise Rat Stereotaxic Instrument
استریوتکسیک فوق دقیق موش صحرایی
مدل فوق دقیق دستگاه در جراحی های با دقت بالا به کار گرفته می شود. حرکت تا 80 میلی متر در همه جهات و تنظیم زاویه تا °90 در حرکات جلو – عقب و میانی – جانبی امکان پذیر است. این سیستم با صفحه گرم کن ارائه شده و سازگار با استریوتکسیکهای مختلف موش سوری نیز می باشد.
Motorized Rat Stereotaxic Instrument
استریوتکسیک موتوریزه موش صحرایی
مدل موتوریزه ترکیبی از مدل کلاسیک، موتور مخصوص و نرم افزاری مناسب می باشد. با استفاده از اطلس و نرم افزار StereoDrive توسط کامپیوتر اداره شده و امکان موقعیت یابی دقیق را در سه محور عمود برهم فراهم می سازد. وجود کنترل بی نقص حرکت، دقتی بی سابقه و عملکردی بالا از استریوتکسیک پدید می آورد.
Rat Dual Lab Standard Stereotaxic Instrument
استریوتکسیک استاندارد موش صحرایی
استریوتکسیک دو بازو کلاسیک استاندارد سرعت جراحی را بالا برده و اشتباهات را کاهش می­دهد.  بازوی دوم در مواردی که تزریق دوگانه، کانولاسیون دو طرفه، تحریک و ثبت هم زمان نیاز باشد، به کار گرفته می­شود.
Digital Rat Stereotaxic Instrument
استریوتکسیک دیجیتال موش صحرایی
مدل های دیجیتال سرعت را بالا برده و دقت را افزایش می دهند. صفحه نمایش لمسی دیجیتالی و سنسور الکترونیک محبوس آن، کار را بسیار ساده و دقیق می نماید. پروب را در نقطه ی مرجع قرار دهید، صفحه نمایش را صفر نموده و به طرف مختصات مورد نظر حرکت کنید.