درباره ما

شرکت آریو آزما در سال 1383 توسط تیمی از متخصصین با تجربه بنیان گذاشته شد.

این شرکت فعالیت خود را با واردات تجهيزات آزمايشگاهي ، تحقيقاتي از سازندگان معتبر جهان درکشورهای آمریکا، انگلستان، ایتالیا و اسپانیا آغاز نمود. این شرکت سپس موفق به دریافت نمایندگی کارخانه Histoline ایتالیا تولید کننده تجهیزات پاتولوژی و کمپانی Harvard Bio Science آمریکا  در زمینه تجهیزات آزمایشگاه های:

(Bio Science (Physiology, Pharmacology, Nero Science and extra…    گردید..

شرکت آریو آزما همواره به عنوان مشاور و تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی عمل نموده و تلاش کرده با شناخت نيازهاي مراكزدانشگاهي و  تحقيقاتي در سراسر كشور، پيشرفته ترين تكنولوژي روز دنيا را مطابق با استانداردهاي بین المللی و از معتبرترين توليد كننده گان جهان در اختیار محقیقن و فعالان عرصه علوم پزشکی قرار دهد. این شرکت همواره سرويس و خدمات بعد از فروش را به عنوان يكي از اركان اصلي تلقي نموده و در همين راستا با بهره مندي از كادر مهندسي قوي و ورزيده و بكار گيري كارشناسان مجرب در زمينه نصب و راه اندازي و سرويس تجهيزات و دستگاه ها، گامي موثر در برقراري ارتباط مستمر با مشتريان و ارائه بالاترين سطح خدمات بعد از فروش برداشته است.

شرکت آریو آزما در بخش صنعتی نیز با تاسیس دفاتر خود در کشورهای دیگر توانایی های خاصی در زمینه تامین کالا از کشورهای اروپای غربی و آمریکا به دست آورد.این شرکت تا کنون توانسته است  در خصوص تهیه اقلام  مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ، ا قدام به تهیه دستگاهها و قطعات یدکی برای این صنایع مهم بنماید.

هدف نهايي اين مجموعه برآورده نمودن نيازهاي  مراكز آزمایشگاهی و تحقيقاتي  و صنعتی کشور عزیزمان با کیفیت مطلوب و بهاء مناسب می باشد