استریوتکسیک موش سوری

Just for Mouse Stereotaxic Instruments
استریوتکسیک فقط برای موش سوری
این دستگاه برای جراحی موش سوری Knock-Out و Transgenic طراحی شده و کوچکترین و اقتصادی ترین استریوتکسیک موجود است. سیستم شامل یک بازوی سه محوری 100 میکرونی، گیره پوزه و میله­ ی دندان موش سوری، میله­ ی گوش دو طرفه، گیره ­­ی نگهدارنده پروب و صفحه گرم کن می باشد. این دستگاه در مدل­های فوق دقیق، دیجیتالی و موتوریزه ارائه می گردد.
Just for Mice Stereotaxic Instrument
استریوتکسیک برای دو موش سوری
این دستگاه برای جراحی موش سوری Knock-Out و Transgenic طراحی شده است. این استریوتکزیک شرایط آماده سازی دو موش سوری و یا دو موش صحرایی نابالغ را در یک زمان فراهم ساخته و امکان ارتقا آن برای موش صحرایی نیز وجود دارد.
Dual Just for Mouse Stereotaxic Instruments
استریوتکسیک دو بازویی موش سوری
این دستگاه برای جراحی موش سوری  Knock-Out و Transgenic طراحی شده و کوچکترین و اقتصادی ­ترین استریوتکسیک موجود است. دو بازوی آن سرعت جراحی را بالا برده و اشتباهات را کاهش می­ دهند.بازوی دوم  در مواردی که تزریق دوگانه، کانولاسیون دو طرفه، تحریک و ثبت هم زمان نیاز باشد، به کار گرفته می­ شود.
Lab Standard with Mouse & Neonatal Rat Adaptor
استریوتکسیک استاندارد با آداپتور موش سوری و موش صحرایی نابالغ
ثابت نگاه داشتن سر موش سوری و موش صحرایی نابالغ که جمجمه ای نرم دارند، بر روی استریوتکزیک های معمولی بسیار دشوار است.  این دستگاه با استفاده از چارچوب ‘U‘ شکل، آداپتوری سبک و میله های گوش که یک سر آن مخروطی شکل و از پلاستیک “درلین” بوده و سر دیگر از لاستیکی است، شرایط مناسبی برای جراحی روی موش سوری و موش صحرایی نابالغ پدید می آورد.
Digital Mouse Stereotaxic Instruments
استریوتکسیک دیجیتالی موش سوری
این دستگاه برای جراحی موش سوری Knock-Out و Transgenic طراحی شده است. مدل های دیجیتال سرعت را بالا برده و دقت را افزایش می دهند. صفحه نمایش لمسی دیجیتالی و سنسور الکترونیک محبوس آن، کار را بسیار ساده و دقیق می نماید. پروب را در نقطه ی مرجع قرار دهید، صفحه نمایش را صفر نموده و به طرف مختصات مورد نظر حرکت کنید. این سیستم با صفحه گرم کن ارائه می شود.
Motorized Mouse Stereotaxic Instruments
استریوتکسیک موتوریزه موش سوری
این دستگاه برای جراحی موش سوری Knock-Out و Transgenic طراحی شده است. مدل های موتوریزه مجهز به موتوری مخصوص بوده که توسط نرم افزار StereoDrive اداره می شود و امکان شناخت نقطه ی مورد نظر را در سه محور فراهم می سازد. وجود کنترل بی نقص حرکت و استفاده همزمان از اطلس، دقتی بی سابقه و عملکردی بالا از استریوتکزیک پدید می آورد. این سیستم با صفحه گرم کن ارائه می شود.
Ultra Precise Mouse Stereotaxic Instruments
استریوتکسیک فوق دقیق موش سوری
این دستگاه برای جراحی موش سوری Knock-Out و Transgenic طراحی شده است. مدل فوق دقیق دستگاه در جراحی های با دقت بالا به کار گرفته می شود. حرکت تا 80mm در همه جهات و تنظیم زاویه تا 90° در حرکات جلو – عقب و میانی – جانبی امکان پذیر است. این سیستم با صفحه گرم کن ارائه می شود.
Mouse Stereotaxic Bases
بدنه ی استریوتکسیک موش سوری
این دستگاه در زمانی که فقط ثابت نگاه داشتن سر موش سوری مورد نظر است و نیازی به مانیپولیتور نمی باشد، به کار گرفته می شود.