استریوتکسیک موش صحرایی/ موش سوری

new standard steteotaxic fot rat &mouse

استریوتکسیک استاندارد موش صحرایی و موش سوری

استریوتکسیک با آداپتور موش سوری و موش صحرایی و چارچوب ‘U’ شکل مناسب برای جراحی هر دو گونه می باشد و مدل های دو بازو، فوق دقیق، دیجیتال، موتوریزه و گردان آن نیز موجود است.

new standard stereotaxic instrument, base only

بدنه ی استریوتکسیک استاندارد

این بدنه ی جدید برای جراحی بر روی موش سوری و موش صحرایی طراحی شده و با چارچوب “U”  خود شرایطی قابل انعطاف پذیر و دسترسی خوب یه حیوان را پدید می آورد. میله گوش و بینی آن به صورت افقی و عمودی تنظیم شده و امکان استفاده از آن را برای هر اندازه موش فراهم می سازد.

ultra-precise stereotaxic instruments for rats and mice

استریوتکسیک فوق دقیق موش صحرایی و موش سوری

مدل فوق دقیق دستگاه در جراحی های با دقت بالا بر روی موش سوری و موش صحرایی به کار گرفته می شود. مانیپلیتور با دقتی تا 10 میکرون و وضوح عملکرد را افزایش می دهد. این سیستم با صفحه گرم کن ارائه می گردد.

motorized stereotaxic instruments that accomodate both mice and rats

استریوتکسیک موتوریزه برای موش صحرایی و موش سوری

مدل موتوریزه ترکیبی از مدل کلاسیک، موتور مخصوص و نرم افزاری مناسب بوده که برای جراحی بر روی موش صحرایی و موش سوری به کار گرفته می شود. با استفاده از اطلس و نرم افزار StereoDrive ، توسط کامپیوتر اداره شده و امکان موقعیت یابی دقیق را در سه محور عمود برهم فراهم می سازد. وجود کنترل بی نقص حرکت، دقت و عملکردی بالا را در استریوتکسیک پدید می آورد. این سیستم با صفحه گرم کن ارائه می گردد.

digital rat and mouse stereotaxic instruments

استریوتکسیک دیجیتال موش صحرایی و موش سوری

مناسب برای جراحی بر روی دو گونه موش سوری و موش صحرایی است. این مدل دیجیتال سرعت را بالا برده، خطای انسانی را حذف کرده و دقت را افزایش می دهند. صفحه نمایش لمسی دیجیتالی و سنسور الکترونیک محبوس آن، کار را بسیار ساده و دقیق می نماید (دقت 10 به جای 100 میکرون). مناسب برای مکان های کم نور بوده و با صفحه گرم کن ارائه می گردد.

dual lab standard™ stereotaxic, rat and mouse

استریوتکسیک استاندارد دو بازو موش صحرایی و موش سوری

مناسب برای جراحی بر روی دو گونه موش سوری و موش صحرایی است. استریوتکسیک دو بازو کلاسیک استاندارد سرعت جراحی را بالا برده و اشتباهات را کاهش می­دهد. بازوی دوم در مواردی که تزریق دوگانه، کانولاسیون دو طرفه، تحریک و ثبت هم زمان نیاز باشد، به کار گرفته می­شود.

dual new standard™ stereotaxic, rat and mouse

استریوتکسیک جدید استاندارد موش صحرایی و موش سوری

مناسب برای جراحی بر روی دو گونه موش سوری و موش صحرایی است. دستگاهی سه محوره 100 میکرونی، با بازوی چپ و آداپتورهای موش سوری و موش صحرایی بصورت مجزا، میله های گوش دوطرفه °18 و  °45 ، سه نوع میله ی گوش موش سوری، گیره نگهدارنده پروب و صفحه ی گرم کن. در مدل های دو بازو، فوق دقیق، دیجیتال و موتوریزه نیز ارائه می گردد.