دریل استریو تکسیک Stereotaxic Drills

Micromotor drill
میکرودریل
میکرودریل با سرعت 38,000 دور در دقیقه  مناسب برای جراحی با استریوتکسیک، بخصوص روی حیوانات با جمجمه ی نرم مانند موش سوری و موش صحرایی نابالغ می باشد.
Flexible shaft drill, hang-up style
 شفت دریل
این دریل دارای موتور قوی، شفت انعطاف پذیر، صدای بسیار کم (حتی در زمان استفاده ی طولاتی) و عملکردی مطمئن می باشد. به طور معمول این دریل از پایه آویزان می شود، اما مدل رومیزی آن نیز ارائه می گردد.
Dremel Moto-Tool
 Dremel Moto-Tool دریل
دریلی چند منظوره برای باز کردن جمجمه، آماده سازی کانولاسیون، بریدن، خورد کردن و غیره به کار گرفته می شود. درسرعت های مختلف حداکثر تا  30,000rpm عمل کرده و دارای برینگ برنزی است.
Drill bits & accessories
دریل با مته و لوازم جانبی
این محصول برای استفاده با استریوتکسیک طراحی شده که دارای 5 مته از جنس کاربید استیل در اندازه های مختلف بوده و به همراه دیسک برش الماس و سیمان دندانپزشکی برای ایمپلنت ارائه می گردد.
Drill and injection robot for motorized stereotaxic instruments
 ربات دریل و تزریق
این دستگاه با استریوتکزیک موتوریزه و برای جراحی های بسیار دقیق به کار گرفته شده و توسط نرم افزار کنترل می گردد، نیازی به کالیبراسیون ندارد. ربات می تواند با یک بار پر کردن سرنگ،  بدون تعویض ابزار، تزریق را بر روی چند حیوان انجام دهد.
portable micromotor high-speed drill with drill bits
دریل پرتابل
این دستگاه پرتابل جیبی دارای  میکروموتور بسیار قوی، باطری قابل شارژ لیتیومی، صفحه دیجیتال نمایش سرعت، سرعت قابل تنظیم تا rpm30,000 است.